O mně

 

Krásný provoněný den!

Jsem Lucka, věčný milovník přírody, její krásy a vůní,  a nyní vás nechám nahlédnout do dob mých začátků s mýdlařením a výrobou přírodní kosmetiky. 

Od lásky k přírodě, k přírodě s láskou

Jsem velký milovník psů a ostatních nevinných dušiček. Zbožňuji dlouhé procházky krásnou přírodou se svým psím parťákem, hřejivé paprsky slunce, uklidňující energii vody, cestování … Zkrátka vychutnávám si každý okamžik na této úžasné planetě.

Používat přírodní kosmetiku a mýdla tak pro mě bylo odjakživa přirozené. V non-toxic životním stylu jsem se našla. A pokaždé, když jsem si koupila krásné barevné přírodní mýdlo, žasla jsem nad tím, že někdo si dokáže takovou nádheru vyrobit doma úplně sám. Čím dál tím víc mě lákalo vyzkoušet to taky! 

 

Přes širý oceán a zase zpět

Dlouhých 15 let jsem žila v USA v Chicagu. Od základu jsem tam vybudovala úklidovou firmu a později se věnovala i finančnímu poradenství. Vyzkoušela jsem mnoho různých zaměstnání a profesí, ale vždy jsem toužila podnikat. Být sama sobě vlastním pánem a dělat to, co mě baví. Však není právě toto to pravé "Dream come true"?

 

Vesmír říká: Nekupuj, tvoř!

Někdy to nejlepší, co můžete udělat, je otevřít svou mysl a nechat vesmír, aby vše zařídil za vás. A proto, když mi začala docházet zásoba mých oblíbených přírodních mýdel, místo toho, abych si koupila další, vrhla jsem se do zjišťování toho, jak si je mohu sama vyrobit. A to byl okamžik, který určil mou cestu. 

Tři měsíce jsem pročítala nejrůznější blogy a návody, hltala stovky videí o výrobě mýdla - a pak jsem konečně vyrobila své první mýdlo! Pak další a další. Naprosto mě to pohltilo! Více jak rok jsem vylepšovala receptury a technologii, testovala mýdla na svých nejbližších a na svět začala přicházet značka LuNatura.

 

Značka LuNatura hrdě a oficiálně!

Mé tvorbě přírodních ručně vyráběných mýdel se začalo dařit. Byl čas posunout se dál a začít podnikat! Pustila jsem se proto do náročné a zdlouhavé certifikace. S certifikátem zdravotní nezávadnosti pak přišlo na řadu budování výrobny. Vše klaplo na jedničku a v únoru 2020 jsem tak mohla oficiálně spustit prodej přírodních mýdel značky LuNatura.

Rozšíření sortimentu o přírodní kosmetiku bylo dalším přirozeným krokem. Se znalostmi přírodních ingrediencí i technologií to šlo ráz na ráz. Sama se již léta snažím žít udržitelný a zero-waste život. Nejen, že sama non-toxic kosmetiku používám, ale nyní ji mohu hrdě nabídnout i vám!

Přijměte proto mé pozvání a objevte nádherně pestrá přírodní mýdla, která potěší vaši pokožku i vaše smysly. Rozmazlete se výjimečnou přírodní kosmetikou bez vody, chemie a konzervantů, která vaší pleti navrátí ztracenou pružnost a vitalitu. 

Dopřejte si to nejlepší, co stvořila příroda, díky přírodním mýdlům a kosmetice značky LuNatura!

 

Vaše Lucka z LuNatura

 

Více o mýdlech a kosmetice se můžete dočíst v článku Povídání o přírodních mýdlech

 

Moje mýdlové začátky :) 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.